Pożyczki bez zdolności kredytowej – ratunek w trudnej sytuacji

bez zdolności kredytowej

Pożyczki bez zdolności kredytowej – ratunek w trudnej sytuacji

Kłopoty finansowe mogą nas dopaść w każdym momencie. Z kryzysowych sytuacji przeważnie wyciągają nas pożyczki oferowane przez bank. Niestety, zaległości w opłacaniu rat, utrata pracy czy figurowanie na liście dłużników przekreśla nasze szanse na skorzystanie z tego typu usługi w banku. Czy w takiej sytuacji jesteśmy zdani tylko na siebie? Niekoniecznie! Na rynku dostępne są szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej. 

Kto może udzielić pożyczki bez zdolności kredytowej?

Pożyczki bez zdolności kredytowej stają się coraz popularniejszym sposobem na sprawne zorganizowanie dodatkowych pieniędzy. Udzielane są one przez instytucje pozabankowe. Znaczną część z nich możemy wziąć bez wychodzenia z domu – aby wzbogacić się o kilka tysięcy, wystarczy jedynie dostęp do sieci. Instytucje świadczące tego typu usługi nie wymagają przedstawiania im żadnych zaświadczeń o zarobkach, zastawu ani posiadania pozytywnej historii kredytowejw BIK-u.

Szybka pożyczka bez tajemnic

Zaostrzenie przepisów w polskim prawie sprawiło, że zaciągnięcie pożyczki bez zdolności kredytowej nie jest już ryzykiem. Warto mieć jednak świadomość, że tego typu usługa wiąże się często ze stosunkowo wysokim oprocentowaniem oraz koniecznością szybkiego uregulowania długu. Aby mieć pewność, że spośród ogromu dostępnych wariantów wybraliśmy najkorzystniejszy, przed podpisaniem umowy z pożyczkodawcą warto skierować swoje kroki do biura pośrednictwa kredytowego, gdzie wykwalifikowani doradcy pomogą wybrać nam optymalne rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*