Finansowanie nowej działalności

dla firmy

Finansowanie nowej działalności

Rozkręcenie własnej firmy wiąże się z koniecznością niemałej inwestycji środków. Niezależnie od tego, czy otwierasz mały sklep, zatrudniający wiele osób gabinet kosmetyczny czy firmę transportową, musisz liczyć się z wysokimi kosztami. Odpowiedzią na potrzeby osób stawiających pierwsze kroki we własnym biznesie są kredyty dla firmy

Kredyty dla firmy – środki na realizację marzenia o niezależności

Proponowane przez czołowe banki kredyty dla firmy dedykowane są zarówno przedsiębiorcom funkcjonującym na rynku i uzyskującym regularne zyski, jak i początkującym biznesmenom starającym się pozyskać środki na otworzenie działalności. W drugim przypadku uzyskanie pozytywnej odpowiedzi na wniosek kredytowy jest bardziej skomplikowanym procesem. Aby bank przychylił się do wniosku, kredytobiorca musi przedstawić rzetelnie przygotowany biznesplan, wpis do rejestru działalności gospodarczej, zaświadczenie o tym, że nie zalega ze składkami na ZUS i US oraz, w niektórych przypadkach, przedstawić rodzaj zabezpieczenia kredytu.

Środki uzyskane dzięki kredytowi mogą być przeznaczone na dowolny cel – wynajem i wyposażenie biura, szkolenia pracowników, kupno sprzętu i specjalistycznego oprogramowania.

Od czego zacząć?

Po przejrzeniu ofert kredytów dedykowanych klientom biznesowym w Twojej głowie pojawił się mętlik? Wybór najkorzystniejszej dla Twojego przedsiębiorstwa opcji może okazać się niełatwy. Aby mieć pewność, że wybrany kredyt będzie korzystny, warto przed podpisaniem umowy skierować swoje kroki do biura pośrednictwa kredytowego. Profesjonalni doradcy przedstawią Ci zróżnicowane kredyty dla firm i pomogą wybrać ten najlepszy dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*